کانال تلگرام

با عضویت در کانال تلگرام دانلودینا جدیدترین مطالب سایت را در موبایل خود مشاهده کنید

السلام علیک یا صاحب الزمان (عج)

دانلود بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain برای PC

دسته بندی :بازی کامپیوتر , بازی اکشن , بازی ماجرایی
تاریخ : 9 سپتامبر 2015

شاید یکی از بزرگترین تغییراتی که نسخه ی  MGS V: TPP را از نسخه های پیشین سری متمایز می کند جهان باز (Open World) بودن این بازی می باشد. ویژگی که آزادی عمل بسیار بالایی را برای بازیبازان در انجام ماموریت ها پدید آورده است. ویژگی که نمونه ی بسیار محدود آن را پیش از این در GZ مشاهده کردیم زیرا در این عنوان بازیبازان با وجود داشتن اهداف از پیش تعیین شده می توانستند به روش های گوناگونی ماموریت خود را به اتمام برسانند. حال این آزادی عمل در TPP به اوج خود رسیده است به عنوان مثال می توان به مرحله ی نمایش داده شده در افغانستان اشاره کرد که اسنیک به سمت تنها هدف و هدف نهایی که در نقشه مشخص شده است یعنی میلر می بایست حرکت نمایید اما اینکه چطور و چگونه، به صورت مخفیانه یا با کشت و کشتار و…  به انجام وظیفه اش بپردازد در دستان بازیبازان می باشد. اگر شما نیز نسخه ی GZ را تجربه کرده باشید به خوبی کمپ امگا (محل رقم خوردن بازی) را به خاطر دارید حال اینگونه که مشخص شده است محیط TPP حدودا ۲۰۰ برابر بزرگتر از امگا می باشد که این امر سبب بدل شدن این بازی به بزرگترین نسخه از سری MGS شده است. البته تنها به دلیل بزرگی نقشه نمی توان TPP را بزرگترین نسخه از یکی از ماندگار ترین سری های تاریخ بازی های رایانه ای دانست، یکی دیگر از این دلایل وجود افراد و آیتم های مختلفی در محیط بزرگ بازی مواجه می شود که برای مقابله با ویژگی های هریک از آنها می بایست تصمیمات به خصوصی را اتخاذ کرد و یا در محیط بازی این طور که تا کنون مشخص شده است امکانات و آیتم های بسیاری قرار گرفته است که بازیبازان با اندکی کنکاش در محیط برای پیشرفت شخصیت و ویژگی های بازی از آنها استفاده کنند موضوعی که باعث شده است جدا از نگرشی متفوت به یک بازی جهان باز و مخفی کاری تنها شاهد یک محیط عظیم نباشیم و همواره بازیبازان مشتاق جستوجو در مناطق مختلف بازی باشند.

| لینک های دانلود اصلاح شدند |

Metal Gear Solid V The Phantom Pain PC – 3DM

 دانلود بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain برای PC

http://dl.downloadina.net/Files/Buy4.png شما عزیزان می توانید نسخه کامپیوتری بازی زیبای Metal Gear Solid V The Phantom Pain را در قالب ۶ دی وی دی و با قیمت ۱۲۰۰۰ تومان سفارش داده و بسته را درب منزل یا محل کار خود دریافت نمایید سپس مبلغ را به مامور پست تحویل دهید. برای سفارش اینجا کلیک کنید.

یکی دیگر از مواردی که TPP به صورت بهینه از نسخه های پیشین سری به ارث برده است قابلیت بی هوش کردن دشمنان و فرستادن آنها به پایگاه مادر برای استفاده از آنها در ادامه ی بازی می باشد. ویژگی که نخستین بار در عنوان نه چندان موفق Portable Ops که برای PSP منتشر شد شاهد آن بودیم سپس کوجیما با اندکی بهبود این ویژگی را به نسخه ی Peace Walker منتقل کرد و اینک به صورت بسیار بهینه ی بازیبازان می توانند با استفاده از Fulton Slyhook از این ویژگی در MGS V : TPP بهره بگیرند. در نسخه ی پنجم سری سازندگان دیگر مانند گذشته پایگاه مادر را به چند منو برای بازیبازان خلاصه نکرده اند و در TPP ما شاهد بنای عظیم و فیزیکی این پایگاه می باشیم، و بازیبازان می توانند با جستوجو در محیط همانطور که در نمایش پیشین بازی نشان داده شد تمامی موارد قابل حمل و با ارزش همچون افراد، وسایل نقلیه، حیواناتی همچون بز! و… را به پایگاه مادر منتقل و در ادامه ی بازی از آنها استفاده نمایند.

یکی از موارد بسیار خوبی که کوجیما برای جلوگیری از طولانی شدن گیم پلی و خسته شدن بازیبازان از تجربه ی TPP در بازی قرار داده است این است که با توجه به بزرگی جهان بازی در طول مراحل شما می توانید با انتخاب مکان های مشخصی با یک هلیکوپتر به پایگاه مادر منتقل شوید و از بنای ساخته شده به دست خودتان لذت ببرید! بله درست خواندید همانطور که در بالا اشاره شد بر اثر حمله ی نیروهای XOF قسمت های بسیاری از پایگاه مادر تخریب شد و میلر تصمیم بر تجهیز مجدد آن گرفت. حال و با بازگشت اسنیک وظیفه ی احیای مجدد پایگاه مادر به بازیبازان واگذار شده است و آنها می بایست بجز پایه های اصلی این پایگاه که همچون سکو های نفتی می باشند سایر قسمت های آن را به سلیقه و با توجه به علایقشان طراحی کنند. یکی دیگر از موارد قابل توجه در مورد پایگاه مادر این است که این مخفی گاه نیز برای بازیبازان امن نمی باشد و ممکن است با توجه به شرایط شما دشمنانتان به پایگاه مادر حمله کنند و در آن شرایط شما مکلف به کمک به دفاع از این مقر می باشید. یکی دیگر از ویژگی های مرتبط با پایگاه مادر که در TPP  وجود دارد این است که، شما در برخی قسمت های بازی از سرباز ها و مواردی که در طول مراحل به پایگاه مادر فرستاده اید به شرط تشخیص درست قابلیت هایشان و قرار دادن آنها در بخش های درست پایگاه می توانید برای دسترسی آسان تر به اهدافتان بهره بگیرید مثلا در انجام فعالیت های جاسوسی یا همایت های توپخانه ای از اسنیک از آنها استفاده کنید.

همه چیز مانند واقعیت :

به دلیل مشکلاتی که در تبدیل MGS V : TPP به یک بازی مخفی کار جهان آزاد وجود داشت تیم سازنده تصمیم بر استفاده از موتور گرافیکی قدرتمند  Fox Engine در این عنوان گرفتند. موتوری که در ساخت GZ نیز از آن اشاره شد اما کارایی آن در TPP بسیار متفاوت تر از آن چیزی است که در گذشته مشاهده شده است زیرا اینک آب و هوا و شرایط جوی محیط بازی کاملا طبیعی و تغییر پذیر طراحی شده اند. همانطور که در یکی از نمایش های بازی مشاهده شد با ایجاد طوفان شن دید و وضعیت دشمنان و حتی شخصیت بازی به کلی تغییر می کند و دیگر شما دید کافی برای دیدن دشمنان را ندارید موردی که در باره ی طرف مقابلتان نیز صدق می کند. علاوه بر این سیستم شب و روز در گیم پلی و نوع پیشروی بازیبازان تغییراتی گسترده ای را ایجاد خواهد کرد زیرا با استراتژیی که در طول روز رقیبانتان را از پیش روی بر می دارید نمی توانید در تاریکی شب راه به جایی ببرید و ملزم به تغییر شیوه ی بازی خود با توجه به جای گیری دشمنانتان هستید.

یکی از مواردی که دیگر به ارکان MGS تبدیل شده است CQC می باشد. در TPP شما با نزدیک شدن به دشمنانتان می توانید با فشردن یک دکمه آنها را از پای در بیاورید و یا به یک گوشه پرتاب کنید. یکی دیگر از موارد لذت بخش حاضر در TPP این است که اگر اسنیک توسط چند دشمن محاصره شده باشد شما با گرفتن یک دشمن می توانید او را به سمت فرد دیگری پرتاب کنید و در این هنگام با فشردن درست کلید مورد نظر نفر سوم را نیز با اجرای یک فن نظامی از هستی ساقط کنید. یکی دیگر از ویژگی هایی که در TPP خودنمایی می کند نحوی تغییر حالت اسنیک می باشد زیرا با توجه به سبک بازی، تغییر وضعیت سریع شخصیت ملزوم این بازی می باشد و به همین دلیل شما با نگه داشتن دکمه ی مربوطه شاهد خواهید بود اسنیک به سرعت از حالت ایستاده به حالت دراز کش در می آید. همچنین جعبه ی مخصوص اسنیک نیز در این نسخه وجود دارد که شما با استفاده از آن می توانید مخفی شوید و به سمت هدف مورد نظرتان حرکت نمایید و حتی در صورت شناسایی شدن دشمنتان را از پای در بیاورید.

قدرت Fox Engine / صدای مار :

بر هیچ کسی پوشیده نیست که امروزه و با شروع شدن نسل هشتم بازی های رایانه ای قسمت گرافیکی هر بازی از اهمیت خاصی برخوردار است. به همین دلیل همانطور که اشاره شد در TPP  سازندگان به منظور افزایش هر چه بیشتر کیفیت بصری و جزئییات بازی از موتور قدرتمند Fox Engine بهره گرفته اند که به لطف این موتور یک بازی با جهانی باز و جزئییاتی چشم نواز پدید آمده است. اینک شاهد یک سیستم انیمیشن، سایه زنی و حرت فوق العاده از سوی سخصیت های حاضر در بازی می باشیم که هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. همچنین در TPP سازندگان بازی تنها به بزرگ کردن محیط بازی اکتفا نکرده اند بلکه با وجود بزرگی جهان بازی حیوانات، اشیا و جزئیات موجود در آن به بهترین شکل ممکن طراحی شده اند و به نوعی می توان گفت قسمت گرافیکی این بازی به بلوغ کافی رسیده است و بدون شک می تواند یکی از نکات قوت بازی در هنگام انتشار آن باشد موضوعی که به خوبی با مشاهده ی هر یک از تریلر های گیم پلی بازی به مخاطب القا می شود.

منبع توضیحات : وبسایت گیمفا

تریلر بازی :

تصاویری از محیط بازی :

 دانلود بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain برای PC دانلود بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain برای PC
دانلود بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain برای PC دانلود بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain برای PC
دانلود بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain برای PC دانلود بازی Metal Gear Solid V The Phantom Pain برای PC

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7×۶۴, Windows 8×۶۴ (۶۴-bit OS Required)
Processor: Intel Core i5-4460 (3.40 GHz) or better; Quad-core or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 650 (2GB) or better (DirectX 11 card Required)
DirectX: Version 11
Hard Drive: 28 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7×۶۴, Windows 8×۶۴ (۶۴-bit OS Required)
Processor: Intel Core i7-4790 (3.60GHz) or better; Quad-core or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 760 (DirectX 11 graphic card required)
DirectX: Version 11
Hard Drive: 28 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card (Surround Sound 5.1)


نویسنده : حسین هاشمی
37,460 بازدید
50 نظر

مطالب مشابه

نظرات کاربران

نکات مهم قبل از ارسال نظر

 • نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد
 • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود
 • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید
 • سلام روی part 4 و ۴۱ ۶۵ارور میده

  • سلام
   متاسفانه فایل ها از سرور حذف شدند.

 • سلام. لینک مستقیم فایل آپدیت متاسفانه کار نمیکنه

  • سلام
   لینک UPTOBOX هم سالم و پرسرعت هست عزیز

 • سلام و خسته نباشید لینک ها همش خرابه

  • سلام
   در صورت امکان لینک های جدید جایگزین میشه

 • با سلام چند وقت پیش بازی رو ازتون خریدم نصب کردم ولی اولش پنجره glowstorm بازمیشه بعد توش مینویسه mgsv : tpp cracked by glowstorm @ 3dm یعنی چی با تشکر

  • سلام
   اطلاعات مربوط به گروه کرک کننده بازی هست.

  • ممنون یعنی الان چیکار کنم

  • بعد از تایید پیغام، باید بدون مشکل اجرا بشه.

 • اقا مهدی اشتباه نشه دفعه اول که بازی نصب کردم زمان سیستمم رو هم UTC+08:00 تنظیم کرده بودم بازی اجرا شد شروع به بازی کردم بدونه هیچ باگی بعد که مرحله بیمارستانو رد کردم اومد لود کنه بره مرحله بعد همون جوری تو لود موند بیرون نرفت دوباره اومدم بیرون بازی رو استارت کردم صفه سفید میومد همون جوری تو لود می موند پاک کردم از اول ریختم نشد تایم همونی که خودتون گفتید گذاشتم نشد
  با تشکر راهنمایی کنید

  • شما باید کرک به همراه آپدیت اول رو در محل نصب بازی کپی/جایگزین کنید تا مشکل برطرف بشه.

  • سلام
   اینکارو کردم بازی دقیقا و بی هیچ مشکلی اجرا میشه نه باگی وبا بهترین کیفیت
   وقتی با امبولانس از بیمارستان فرار میکنیم دقیقا اونجایی که تموم میشه میره مرحله بعد میاد که لود کنه یه دفعه علامت لود قفل میکنه دیگه همون جوری میمونه ۱۰۰ بار کرکو ریختم حتی کرکو ازلینکه خودتون دان کردم ریختم ولی همون اش و همون کاسه
   لطفا راهنمایی کنید باتشکر

  • پس احتمالا مشکل از کرک هست. منتظر آپدیت های بعدی یا کرک معتبر باشید.

 • معنی ارور failed to load library steam_api64.dll چیست

  • مشکل کرک هست عزیز.

  • سلام اقا مهدی میشه لینک اپدیت کرک جدیدو بزارید

  • آپدیت دوم آخرین آپدیت منتشر شده هست که قرار گرفته.

 • سلام مشخصلت سیستم من اینه
  به نظرتون تا چه حد راحت اجرا میکنه؟
  asus n56jr-corei7 2550hq-gtx 760 دو گیگ-ram 8

  • سلام
   شما در سطح High به راحتی میتونید اجرا کنید.

  • سطوح ultra یا very high چی؟
   خیلی تفاوت داره؟
   به نظرتون این بازی بهتره یا battle field4

  • – تست کنید، بستگی به قدرت سخت افزار تون داره.
   – در ظاهر تفاوت چندانی ندارند و در برخی از تکسچرها مشخص میشن ولی تاثیر شون روی فریم دریافتی کاملا مشخصه.
   – این بازی با Battlefield 4 قابل مقایسه نیست؛ چون سبک بازی ها متفاوته. اما هر دو عنوان در ژانر خودشون فوق العاده هستن و ۱۰۰% ارزش خرید و بازی کردن رو دارن.

 • سلام لینک دانلود مشکل دارد لطفا تصحیح شود

  • سلام
   ان شاءالله تا فردا تصحیح خواهد شد.

 • بعد از اکسترکت تمام فایلها.. وقتی میخوام بازی رو نصب کنم با اجرای فایل mgsvtpp.exe هیچ اتفاقی نمی افته.حتی run as administrator هم کردم.ولی ستاپ باز نمیشه.
  ویندوزم ۸٫۱ هس.

  • سلام
   فایل mgsvtpp.exe لانچر بازی هست و به این دلیله که کرک نکردید.
   راهنمای نصب رو مطالعه کنید.

 • سلام پارت ۸ مشکل داره ارور تایم اوت میده

  • سلام
   پارت ها مشکلی ندارن، احتمالا ناقص دانلود کردید.
   Repair کنید، اگه حل نشد باید اون پارت رو مجدد دانلود کنید.
   موفق باشید

 • سلام اپدیتو میخوام باز کنم میزنه
  faild to load liberary steam x64
  چیکار کنم

 • در کدام پارت فایل textures 4 وجود دارد

 • من بعد ۴ ساعت دانلود شدن اکسترکت که کردم اجرا نمیشه لطفا راهنمایی کنین من فقط فایل های کرک و آپدیت رو توی شاخه اصلی کپی و ریپلیس کردم… الان موقع اجرا شدن یه صفحه سفید باز میشه اما ادامه لود شدن برای نمیاد

 • خیلی ممنون اون مشکل ساعتشو ندیده بودم اجرا شد ممنون از سایت خوبتون

 • سلام من ویندوزم ۱۰ هست کرک ورزن ۲ رو کپی کردم محل بازی و همینطور آپدیت ۱٫۰٫۰٫۵
  ساعت رو هم تغیر دادم و اما تو بازی نمیره بدون هیچ اروری فقط تو بازی نمیره همین لودیننگ میشه بعد دیگه هیچ صفحه ای باز نمیشه که بره تو بازی
  یه راهنمایی کنید

  • سلام
   محتویات فولدر کرک رو در محل نصب بازی جایگزین کردید یا فقط کپی کردید؟
   اگه جایگزین کرده باشید نباید مشکلی پیش بیاد و احتمالا ایراد از سیستم یا ویندوزتون هست.

 • استوب وورکینگ میده بله جایگزین کردم.
  با استیم هم وارد نمیشه
  اگر با یه تییم ویور بتونید مشکلمو حل کنید ممنون میشم

 • اقا این سایت ما چرا ینطوریه من ۳ پارت دانلود کردم الان میخوام پارت۴ دانلود کنم هیچی نمیاد اگه نمیتونید چرا الکی لینک میزارید؟؟؟!!!

  • سلام
   مشکل از سرور هست. احتمالا به دلیل شلوغیه. چند دقیقه بعد تست کنید.

 • اقا لطفا همین پارت ۱۰و۱۱ رو درست کنین بقیشو دانلوود کردم فقط همین دوتا مونده .

  • سلام
   لینک‌ها تست شدن و مشکلی ندارن. احتمالا یا مشکلی در سرور بوجود اومده یا محدودیت دانلود دارید.
   چند دقیقه دیگه چک کنید.
   موفق باشید

 • با سلام . من بازی رو دان کردم اما موقعی که اکسترکش کردم فایل iso یی به دست نیومد به جاش یک فایل اومده انگار بازی نصب شده است چیکار کنم؟ لطفا کمک کنین…

 • سلام…من فایل ها رو دانلود کردم و اکسترکت کردم آنتی ویروس رو هم خاموش کردم ولی وقتی رو setup بازی میزنم هیچ اتفاقی نمی افته. نه باز میشه نه ارور میده…چه کنم؟

  • سلام
   فایل رو به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

  • به صورت Run as Administrator هم زدم نمیشه

 • چرا بازی تو ویندوز ۱۰ ارور میده .
  من هرکاری کردم بازم بازی بالا نیومد

  • سلام
   طبق بخش راهنما، کرک و آپدیت بازی رو در محل نصب، جایگزین کنید.
   پیش نیازهایی مثل آخرین آپدیت کارت گرافیک، DirectX، .Net Framework و Microsoft Visual C++ هم برای اجرای هر بازی ضروری هست.
   در اینصورت نباید مشکلی وجود داشته باشه.

 • سلام خسته نباشین من این بازیو خریدم نصب کردم کرکو ریختم وقتی میخوام بازیو باز کنم مثل دوستان پیغام تشگر میاد اوکی را میزنم هیچ اتفاقی نمیفته ایا اپدیت جدید اومده و کرک جدید مشگل منو حل کنه سیستم من اینه ویندوز۷…cp5700@3.00 دوهسته ای …. گرافیگ انودیای۷۳۰ دوگی . . رم۴ هست

  • سلام
   آپدیت و کرکی که در پست قرار گرفته رو نصب کنید.

 • با عرض سلام و خسته نباشید
  من تمام ۱۱ قسمت رو دانلود کردم و استرکتشم کردم ولی هیچ فایل نصبی وجود نداره . فقط تبدیل شده به یک فایل به اسم مستر که توش ۱۱ پارت یک جا استرکت شده ولی با برنامه درایو مجازی هم بازم هیچی نمیشه ….. باید چکار کنم و چطور بازی رو نصب کنم. ایا مشکلی تو فایل های دانلدی هست ….لطفا راهنمایی کنید.
  خیلی ممنونم

 • میشه لانچر بازی رو بدون کرک قرار بدین

  • سلام
   خیر متاسفانه

 • 

  حمایت کنید:


  

  آمار سایت

  تعداد مطالب:5806
  تعداد نظرات: 1137